Izbornik
Proizvodi
Lista dijelova
0.00(bez PDV-a)
Izbornik

Fibre Optic Cable

Fibre optic cables are network cables that contain one or more transparent optical fibres that are used to carry light. The optical fibres are typically glass or plastic pipes contained in a protective tube suitable for long distance, very high performance data networking and telecommunications. A key advantage of fibre optic cables over metal conductor cables is superior performance in terms o...

Prikazuje se 1-20 od 455 proizvoda

Filter

Poredaj

Filter

Poredaj

Phoenix Contact Fibre Optic Cable, 100m
RS kataloški broj: 241-5997
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 2313397

KM 49.36

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
100m
-
Unterminated
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact Fibre Optic Cable, 100m
RS kataloški broj: 241-5998
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 2313407

KM 49.36

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
100m
-
Unterminated
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable, 1m
RS kataloški broj: 240-1126
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115633

KM 237.40

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
1m
OM2 Multi Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OM4 Multi Mode Fibre Optic Cable, 1m
RS kataloški broj: 240-1121
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115625

KM 244.12

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
1m
OM4 Multi Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OM4 Multi Mode Fibre Optic Cable, 2m
RS kataloški broj: 240-1120
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115624

KM 259.23

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
2m
OM4 Multi Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OM4 Multi Mode Fibre Optic Cable, 500mm
RS kataloški broj: 240-1129
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115642

KM 244.12

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
500mm
OM4 Multi Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 1m
RS kataloški broj: 240-1127
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115636

KM 258.22

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
1m
OS2 Single Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 1m
RS kataloški broj: 240-1125
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115630

KM 303.89

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
1m
OS2 Single Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 2m
RS kataloški broj: 240-1128
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115640

KM 309.59

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
2m
OS2 Single Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 2m
RS kataloški broj: 240-1123
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115629

KM 263.93

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
2m
OS2 Single Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 500mm
RS kataloški broj: 240-1104
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1111540

KM 258.22

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
500mm
OS2 Single Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact LC to LC OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 5m
RS kataloški broj: 240-1122
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115626

KM 281.06

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
5m
OS2 Single Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
LC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact SC to LC OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable, 1m
RS kataloški broj: 240-1119
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115607

KM 225.99

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
1m
OM2 Multi Mode
Terminated
LC
-
-
-
-
SC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact SC to SC OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable, 1m
RS kataloški broj: 240-1107
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115536

KM 214.57

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
1m
OM2 Multi Mode
Terminated
SC
-
-
-
-
SC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact SC to SC OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable, 2m
RS kataloški broj: 240-1106
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115535

KM 222.63

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
2m
OM2 Multi Mode
Terminated
SC
-
-
-
-
SC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact SC to SC OM4 Multi Mode Fibre Optic Cable, 1m
RS kataloški broj: 240-1105
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115424

KM 221.28

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
1m
OM4 Multi Mode
Terminated
SC
-
-
-
-
SC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact SC to SC OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 1m
RS kataloški broj: 240-1109
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115550

KM 235.05

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
1m
OS2 Single Mode
Terminated
SC
-
-
-
-
SC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact SC to SC OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 2m
RS kataloški broj: 240-1108
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115548

KM 240.76

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
2m
OS2 Single Mode
Terminated
SC
-
-
-
-
SC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact SC to SC OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 500mm
RS kataloški broj: 240-1110
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115551

KM 235.05

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
500mm
OS2 Single Mode
Terminated
SC
-
-
-
-
SC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Phoenix Contact SC to ST OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable, 1m
RS kataloški broj: 240-1115
robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj: 1115574

KM 214.57

Each (bez PDV-a)

Dodaj u košaricu
Phoenix Contact
1m
OM2 Multi Mode
Terminated
ST
-
-
-
-
SC
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

...