Menu
Proizvodi
Parts list
0.00(bez PDV-a)
Menu

Phoenix Contact LC Duplex to LC Duplex OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 500mm

RS kataloški broj 240-1104
Robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj 1111540

Stanje skladišta trenutno nije raspoloživo

Pokušajte kasnije

Stanje skladišta trenutno nije raspoloživo

KM 220.70

Each (bez PDV-a)

KM 258.22

Each (s PDV-om)

Phoenix Contact LC Duplex to LC Duplex OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 500mm

trenutno stanje skladišta

Stanje skladišta trenutno nije raspoloživo

Pokušajte kasnije

Specifikacije

Technical Document

Potvrda o RoHS usklađenosti

potvrda sukladnosti