Menu
Proizvodi
Parts list
0.00(bez PDV-a)
Menu

Phoenix Contact SC Duplex to SC Duplex OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 2m

RS kataloški broj 240-1108
Robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj 1115548

Stanje skladišta trenutno nije raspoloživo

Pokušajte kasnije

Stanje skladišta trenutno nije raspoloživo

KM 205.78

Each (bez PDV-a)

KM 240.76

Each (s PDV-om)

Phoenix Contact SC Duplex to SC Duplex OS2 Single Mode Fibre Optic Cable, 2m

trenutno stanje skladišta

Stanje skladišta trenutno nije raspoloživo

Pokušajte kasnije

Specifikacije

Technical Document

Potvrda o RoHS usklađenosti

potvrda sukladnosti