Bosch GWS61002 100mm, UK Plug
RS kataloški broj:: 347-6999robna marka: BoschProizvođački broj:: GWS61002
brand-logo
Prikaži sve u Grinders
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Bosch
Disc Size
100mm
Speed
11000rpm
Voltage Rating
230V
Wattage
670W
Weight
1.4kg
Plug Type
Type G - British 3-pin
Model Number
GWS61002
Detalji o proizvodu
Bosch Grinders, Saws & Routers
Možda će vas zanimati
Makita GA5021 125 mm GA5021 Brushed 1050 W
Prikaži sve u Grinders
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Bosch GWS61002 100mm, UK Plug
Cijena na upit
Bosch GWS61002 100mm, UK Plug
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Bosch
Disc Size
100mm
Speed
11000rpm
Voltage Rating
230V
Wattage
670W
Weight
1.4kg
Plug Type
Type G - British 3-pin
Model Number
GWS61002
Detalji o proizvodu
Bosch Grinders, Saws & Routers