Bourns PTVS20-015C-TH Bi-Directional TVS Diode Through Hole
RS kataloški broj:: 259-5382robna marka: BournsProizvođački broj:: PTVS20-015C-TH
brand-logo
Prikaži sve u TVS Diodes
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Bourns
Diode Configuration
Single Bi-Directional
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
19V
Mount Type
Through Hole
Package Type
Through Hole
Maximum Reverse Stand-off Voltage Vwm
15V
Maximum Peak Pulse Current Ippm
20kA
Clamping Voltage VC
44V
Minimum Operating Temperature
-55°C
Test Current It
10μA
ESD Protection
Yes
Maximum Operating Temperature
125°C
Standards/Approvals
IEC 61000-4-5, UL File Number:E313168
Series
Power TVS High Current Diode
Automotive Standard
No
Zemlja podrijetla
Philippines
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Prikaži sve u TVS Diodes
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijena
Proizvođač
Bourns
Diode Configuration
Single Bi-Directional
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
19V
Mount Type
Package Type
15V
20kA
Clamping Voltage VC
44V
Minimum Operating Temperature
-55°C
Test Current It
10μA
ESD Protection
Yes
Maximum Operating Temperature
125°C