Bourns 47Ω Wire Wound Fixed Resistor 2W ±5% WS2M47R0J
RS kataloški broj:: 871-4574robna marka: BournsProizvođački broj:: WS2M47R0J
brand-logo
Prikaži sve u Through Hole Resistors
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Bourns
Resistance
47Ω
Power Rating
2W
Tolerance
±5%
Technology
Wire Wound
Series
WS
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Maximum Operating Temperature
+200°C
Minimum Operating Temperature
-55°C
Zemlja podrijetla
China
Detalji o proizvodu
WS Series High Surge Axial Resistor
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Vishay 47 Ω Wirewound Resistor 2 W 1 % RLP0247R00FS14
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u vrećici od 20) (bez PDV-a)
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Bourns
Resistance
47Ω
Power Rating
2W
Tolerance
±5%
Technology
Wire Wound
Series
WS
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Maximum Operating Temperature
+200°C
Minimum Operating Temperature
-55°C