Cornell-Dubilier 15 mF Capacitor 25 V - SLP153M025C4P3 Radial Lead
RS kataloški broj:: 744-1237robna marka: Cornell-DubilierProizvođački broj:: SLP153M025C4P3
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Cornell-Dubilier
Capacitance
15mF
Product Type
Capacitor
Voltage
25 V
Construction
Cylindrical Can
Height
45mm
Polarity
Polar
Length
45mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
25 mm
Pin Count
2
Capacitor Ripple Current
4.5 A
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
10mm
Width
25 mm
Lifetime
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
0.04Ω
Automotive Standard
No
Series
SLP
Zemlja podrijetla
China
Detalji o proizvodu
SLP series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Cornell-Dubilier
Capacitance
15mF
Product Type
Capacitor
Voltage
25 V
Construction
Cylindrical Can
Height
45mm
Polarity
Polar
Length
45mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
25 mm
Pin Count
2
Capacitor Ripple Current
4.5 A
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
10mm
Width
25 mm
Lifetime
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
0.04Ω