DiodesZetex DFLT220A-7 1-Element Uni-Directional TVS Diode, 1.13 kW, 2-Pin PowerDI123
RS kataloški broj:: 827-0415robna marka: DiodesZetexProizvođački broj:: DFLT220A-7
brand-logo
Prikaži sve u TVS Diodes
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
DiodesZetex
Diode Configuration
Single
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
242V
Mount Type
Surface
Package Type
PowerDI123
Maximum Reverse Stand-off Voltage Vwm
220V
Pin Count
2
Peak Pulse Power Dissipation Pppm
1.13kW
Clamping Voltage VC
375V
Minimum Operating Temperature
-65°C
Test Current It
1mA
Maximum Peak Pulse Current Ippm
0.6A
ESD Protection
Yes
Number of Elements per Chip
1
Maximum Operating Temperature
150°C
Height
1mm
Length
3mm
Standards/Approvals
No
Series
DFL
Maximum Reverse Leakage Current
5μA
Automotive Standard
AEC-Q101
Detalji o proizvodu
Automotive Transient Voltage Suppressor, Diodes Inc
Standards
AEC-Q101
Transient Voltage Suppressors, Diodes Inc
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Diodes Inc DFLT15A-7, Uni-Directional TVS Diode, 1125W, 2-Pin PowerDI 123
Cijena na upitEach (On a Reel of 3000) (bez PDV-a)
DiodesZetex 1-Element Uni-Directional TVS Diode, 1.13 kW, 2-Pin PowerDI123
Prikaži sve u TVS Diodes
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
DiodesZetex
Diode Configuration
Single
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
242V
Mount Type
Surface
Package Type
PowerDI123
220V
Pin Count
2
1.13kW
Clamping Voltage VC
375V
Minimum Operating Temperature
-65°C
Test Current It
1mA
0.6A
ESD Protection
Yes
Number of Elements per Chip
1
Maximum Operating Temperature
150°C
Height
1mm
Length
3mm
Standards/Approvals
No
Series
DFL
5μA
Automotive Standard
Detalji o proizvodu
Standards