Epcos 2200μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 400V dc - B43564A0228M
RS kataloški broj:: 543-6785robna marka: EpcosProizvođački broj:: B43564A0228M
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Epcos
Capacitance
2200µF
Voltage
400V dc
Technology
Electrolytic
Dimensions
64.3 (Dia.) x 105.7mm
Height
105.7mm
Diameter
64.3mm
Lifetime
15000h
Equivalent Series Resistance
72mΩ
Series
B43564
Ripple Current
8.3A
Tolerance
±20%
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Epcos
Capacitance
2200µF
Voltage
400V dc
Technology
Electrolytic
Dimensions
64.3 (Dia.) x 105.7mm
Height
105.7mm
Diameter
64.3mm
Lifetime
15000h
Equivalent Series Resistance
72mΩ
Series
B43564
Ripple Current
8.3A
Tolerance
±20%