Infineon TD280N18SOFHPSA1, Thyristor Module 1800 V 9000 A, 280 A 150 mA 1.77 V 7-Pin
RS kataloški broj:: 217-7211Probna marka: InfineonProizvođački broj:: TD280N18SOFHPSA1
brand-logo
Prikaži sve u Thyristors
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Infineon
Rated Average On-State Current Irms
280A
Product Type
Thyristor Module
Repetitive Peak Reverse Voltage VDRM
1800V
Surge Current Rating
9000A
Maximum Gate Trigger Current Igt
150mA
Pin Count
7
Maximum Gate Trigger Voltage Vgt
2V
Maximum Holding Current Ih
150mA
Maximum Operating Temperature
130°C
Standards/Approvals
No
Series
TT280N18SOF
Repetitive Peak Off-State Current
30mA
Peak On-State Voltage
1.77V
Automotive Standard
No
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Prikaži sve u Thyristors
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijena
Proizvođač
Infineon
280A
Product Type
Thyristor Module
1800V
Surge Current Rating
9000A
150mA
Pin Count
7
2V
Maximum Holding Current Ih
150mA
Maximum Operating Temperature
130°C
Standards/Approvals
Series
TT280N18SOF
30mA
Peak On-State Voltage
1.77V