Microchip ATMEGA2561-16MU, 8 bit AVR, ATMEGA2561 Microcontroller, 16 MHz, 256kB FLASH, 64-Pin MLF
RS kataloški broj:: 127-8287robna marka: MicrochipProizvođački broj:: ATMEGA2561-16MU
Series
ATMEGA2561
Package Type
MLF
Pin Count
64
Interface Type
SPI, USART
Program Memory Size
256kB
Maximum Clock Frequency
16MHz
Maximum Supply Voltage
5.5V
Number of Programmable I/Os
54
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogue Comparators
1
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
0.95mm
Length
9.1mm
Minimum Supply Voltage
4.5V
ADCs
8 x 10 Bit
Program Memory Type
FLASH
Zemlja podrijetla
United States
Detalji o proizvodu
8-Bit megaAVR Microcontrollers, 32KB to 256KB Flash
Types of megaAVR 8-bit microcontrollers
•ATmega32
•ATmega64
•ATmega128
•ATmega324
•ATmega325
•ATmega406
•ATmega640
•ATmega644
•ATmega645
•ATmega1280
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Prikaži sve u Microcontrollers
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijena
Možda će vas zanimati
Package Type
MLF
Pin Count
64
Interface Type
SPI, USART
Program Memory Size
256kB
Maximum Clock Frequency
16MHz
Maximum Supply Voltage
5.5V
Number of Programmable I/Os
54
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogue Comparators
1
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
0.95mm
Length
9.1mm
Standards/Approvals
Minimum Supply Voltage
4.5V