Microchip ATMEGA8515-16JU, 8 bit AVR, ATMEGA8515 Microcontroller, 16 MHz, 8kB FLASH, 44-Pin PLCC
RS kataloški broj:: 131-0340robna marka: MicrochipProizvođački broj:: ATMEGA8515-16JU
Series
ATMEGA8515
Package Type
PLCC
Pin Count
44
Interface Type
USART, SPI
Maximum Clock Frequency
16MHz
RAM Size
512bit
Maximum Supply Voltage
5.5V
Number of Programmable I/Os
35
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
4.06mm
Length
16.66mm
Minimum Supply Voltage
4.5V
ADCs
0 bit
Detalji o proizvodu
8-Bit megaAVR Microcontrollers, 4KB to 16KB Flash
Types of megaAVR 8-bit microcontrollers
•ATmega8
•ATmega16
•ATmega48
•ATmega88
•ATmega162
•ATmega164
•ATmega165
•ATmega168
•ATmega8515
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Prikaži sve u Microcontrollers
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Package Type
PLCC
Pin Count
44
Interface Type
USART, SPI
Maximum Clock Frequency
16MHz
RAM Size
512bit
Maximum Supply Voltage
5.5V
Number of Programmable I/Os
35
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
4.06mm
Length
16.66mm
Standards/Approvals
Minimum Supply Voltage
4.5V