Microchip MEC1428-I/NU-C1, 32 bit MIPS32 M14K, MEC14XX Microcontroller, 66 MHz, 192kB SRAM, 128-Pin TQFP
RS kataloški broj:: 177-4121robna marka: MicrochipProizvođački broj:: MEC1428-I/NU-C1
brand-logo
Prikaži sve u Microcontrollers
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Microchip
Product Type
Microcontroller
Series
MEC14XX
Package Type
TQFP
Mount Type
Surface
Pin Count
128
Device Core
MIPS32 M14K
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
192kB
Maximum Clock Frequency
66MHz
RAM Size
32kB
Maximum Supply Voltage
3.3V
Number of Programmable I/Os
108
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogue Comparators
2
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
1.05mm
Length
14.2mm
Standards/Approvals
No
Minimum Supply Voltage
1.8V
Instruction Set Architecture
RISC
Automotive Standard
No
ADCs
8 x 10 Bit
Program Memory Type
SRAM
Zemlja podrijetla
United States
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Prikaži sve u Microcontrollers
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Odaberite vrstu pakiranja
Cijena na upit
Odaberite vrstu pakiranja
Proizvođač
Microchip
Product Type
Microcontroller
Series
MEC14XX
Package Type
TQFP
Mount Type
Surface
Pin Count
128
Device Core
MIPS32 M14K
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
192kB
Maximum Clock Frequency
66MHz
RAM Size
32kB
Maximum Supply Voltage
3.3V
Number of Programmable I/Os
108
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogue Comparators
2
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
1.05mm
Length
14.2mm
Standards/Approvals
Minimum Supply Voltage
1.8V