NIC Components 220 μF Capacitor 25 V - NRSG221M25V8X11.5F
RS kataloški broj:: 768-3854robna marka: NIC ComponentsProizvođački broj:: NRSG221M25V8X11.5F
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
NIC Components
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Voltage
25 V
Height
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
8 mm
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
3000 h
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
NRSG
Detalji o proizvodu
NRSG Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Proizvođač
NIC Components
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Voltage
25 V
Height
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
8 mm
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
3000 h
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %