Nichicon 470μF Aluminium Electrolytic Capacitor 200V dc, Radial, Through Hole - UVY2D471MRD
RS kataloški broj:: 862-4231robna marka: NichiconProizvođački broj:: UVY2D471MRD
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Nichicon
Capacitance
470µF
Voltage
200V dc
Mounting Type
Radial, Through Hole
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 40mm
Height
40mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
1000h
Ripple Current
925mA
Leakage Current
3860 μA
Tolerance
±20%
Series
VY
Detalji o proizvodu
Nichicon VY Series General Purpose Electrolytic Capacitors
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Cijena na upit
Proizvođač
Nichicon
Capacitance
470µF
Voltage
200V dc
Mounting Type
Radial, Through Hole
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 40mm
Height
40mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
1000h
Ripple Current
925mA
Leakage Current
3860 μA
Tolerance
±20%