Panasonic 1500 μF Solid Capacitor 4 V dc, Surface Mount - 4SVPT1500M 400
RS kataloški broj:: 211-1994robna marka: PanasonicProizvođački broj:: 4SVPT1500M
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
1500μF
Product Type
Solid Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
8.3mm
Polarity
Polar
Length
11.9mm
Package/Case
400
Minimum Operating Temperature
105°C
Pin Count
2
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
20000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
4.7A
Leakage Current
1.2mA
Equivalent Series Resistance ESR
12mΩ
Series
SVPT
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
0.12%
Zemlja podrijetla
Japan
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijena
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
1500μF
Product Type
Solid Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
8.3mm
Polarity
Polar
Length
11.9mm
Package/Case
400
Minimum Operating Temperature
105°C
Pin Count
2
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
20000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
4.7A
Leakage Current
1.2mA
12mΩ
Series
SVPT
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
0.12%