Panasonic 33 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Through Hole - ECA1CM330 Radial Lead
RS kataloški broj:: 277-895robna marka: PanasonicProizvođački broj:: ECA1CM330
Capacitance
33μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Through Hole
Packaging
Tape
Length
40mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
7.5mm
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
150%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
Capacitance
33μF
Product Type
Mount Type
Through Hole
Packaging
Tape
Length
40mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
7.5mm
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
150%