Panasonic 47 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - ECA1CM470 Radial Lead
RS kataloški broj:: 107-7578robna marka: PanasonicProizvođački broj:: ECA1CM470
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
M Series Type A Electrolytic Capacitors
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
RS PRO 47 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo vrećica
Možda će vas zanimati
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu