Panasonic 22 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50V, Surface Mount Solder - ECA1HM220I Taping
RS kataloški broj:: 781-614robna marka: PanasonicProizvođački broj:: ECA1HM220I
Capacitance
22μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Voltage
50V
Construction
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Taping
Height
5mm
Length
11mm
Package/Case
Taping
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
5mm
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
85°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
100mArms
Series
M-A
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
0.12%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Capacitance
22μF
Product Type
Voltage
50V
Construction
Mount Type
Surface Mount
Height
5mm
Length
11mm
Package/Case
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
5mm
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
85°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
100mArms
Series
M-A
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
0.12%