Panasonic 47 μF Capacitor 63 V dc, Radial, Through Hole - ECA1JHG470 Radial Lead
RS kataloški broj:: 108-4099robna marka: PanasonicProizvođački broj:: ECA1JHG470
Capacitance
47μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
NHG Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 47 μF Capacitor 63 V dc, Radial, Through Hole - ECA1JM470 Radial Lead
Panasonic
Panasonicrobna marka: Panasonic
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo vrećica
Možda će vas zanimati
Capacitance
47μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
200%