Panasonic 22 μF Capacitor 63 V dc, Radial, Through Hole - ECA1JM220 Radial Lead
Capacitance
22μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
2000 h
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
M Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
GPR min radial Al elect cap,2.2uF 63V
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Radial Al electrolytic GS cap,63V 22uF
RS PRO 22 μF Capacitor 63 V dc, Through Hole Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Capacitance
22μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
2000 h
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
M Series