Panasonic 2200μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35V dc, Radial, Through Hole - ECA1VHG222
RS kataloški broj:: 108-4611robna marka: PanasonicProizvođački broj:: ECA1VHG222
Capacitance
2200µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Radial, Through Hole
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 25mm
Height
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
7.5mm
Series
NHG
Ripple Current
1.26A
Leakage Current
3 μA
Tolerance
±20%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
NHG Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 2200 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole - ECA1VHG222 Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u vrećici od 50) (bez PDV-a)
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Capacitance
2200µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Radial, Through Hole
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 25mm
Height
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
7.5mm
Series
NHG
Ripple Current
1.26A
Leakage Current
3 μA
Tolerance
±20%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
NHG Series