Panasonic 2.2 μF Capacitor 100 V dc, Radial, Through Hole - ECA2AM2R2 Radial Lead
Capacitance
2.2μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
M Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
RS PRO 2.2μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 63V dc, Through Hole
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Možda će vas zanimati
Capacitance
2.2μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
M Series