Panasonic 2.2 μF Capacitor 250 V dc, Through Hole - ECA2EHG2R2 Radial Lead
RS kataloški broj:: 365-4638robna marka: PanasonicProizvođački broj:: ECA2EHG2R2
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
RS PRO 2.2 μF Capacitor 250 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Možda će vas zanimati
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
NHG Series