Panasonic 10 μF Capacitor 450 V dc, Radial, Through Hole - ECA2WHG100 Radial Lead
Capacitance
10μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
280μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
Capacitance
10μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
280μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%