Panasonic 3300μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - ECEC1HP332BJ
RS kataloški broj:: 790-0405Probna marka: PanasonicProizvođački broj:: ECEC1HP332BJ
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
3300µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 30mm
Height
30mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
2000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
2.73A
Tolerance
±20%
Series
HA SNAP IN
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Vishay 3300 μF Capacitor 50 V dc, Snap-in
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Odaberite vrstu pakiranja
Cijena na upit
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
3300µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 30mm
Height
30mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
2000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
2.73A
Tolerance
±20%
Series
HA SNAP IN