Panasonic 33μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 450V dc, Through Hole - ECOS2WP330BL
RS kataloški broj:: 414-8926robna marka: PanasonicProizvođački broj:: ECOS2WP330BL
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
33µF
Voltage
450V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 20mm
Height
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
3000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
200mA
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
6.028Ω
Series
UP
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 33 μF Capacitor 450 V dc, Through Hole - EEUEE2W330S Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
33µF
Voltage
450V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 20mm
Height
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
3000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
200mA
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
6.028Ω