Panasonic 120 μF Capacitor 6.3 V dc, Radial, Through Hole - EEAFC0J121 Radial Lead
RS kataloški broj:: 572-041robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEAFC0J121
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
120μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
7mm
Polarity
Polar
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
450mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 120μF - 270μF
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
120μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
7mm
Polarity
Polar
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
450mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 120μF - 270μF