Panasonic 47μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Surface Mount - EEE-1HA470XP
RS kataloški broj:: 807-7963robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEE-1HA470XP
Capacitance
47µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
6.3 x 7.7mm
Length
7.7mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
6.3mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Ripple Current
105mA
Leakage Current
3 μA
Tolerance
±20%
Series
S(V)
Zemlja podrijetla
Japan
Detalji o proizvodu
VS Series
Panasonic S Series Type V electrolytic capacitors feature endurance of 2000 hours at +85°C.
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 47 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder 500
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u pakiranju od 900) (bez PDV-a)
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Capacitance
47µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
6.3 x 7.7mm
Length
7.7mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
6.3mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Ripple Current
105mA
Leakage Current
3 μA
Tolerance
±20%
Series
S(V)
Zemlja podrijetla
Japan
Detalji o proizvodu
VS Series