Panasonic 1 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEE1HA010SR
RS kataloški broj:: 536-9922robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEE1HA010SR
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
1μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Construction
Cylindrical Can
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Height
5.4mm
Length
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Solder
Pin Count
2
Maximum Operating Temperature
85°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Series
S
Automotive Standard
AEC-Q200
Tolerance ±
20%
Ripple Current
10mA
Leakage Current
3μA
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
VS Series
Panasonic S Series Type V electrolytic capacitors feature endurance of 2000 hours at +85°C.
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Vs smt Al electro cap,1uF 50V 85deg
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
1μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Construction
Cylindrical Can
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Height
5.4mm
Length
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Solder
Pin Count
2
Maximum Operating Temperature
85°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Series
S
Automotive Standard
AEC-Q200
Tolerance ±
20%
Ripple Current
10mA
Leakage Current
3μA
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
VS Series