Panasonic 47 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFH1E470XL 900
RS kataloški broj:: 215-8433robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFH1E470XL
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
7.8mm
Polarity
Polar
Length
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
105°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
7000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
0.45Ω
Series
FH
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.18%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo traka
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
7.8mm
Polarity
Polar
Length
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
105°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
7000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
3μA
0.45Ω
Series
FH
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.18%