Panasonic 1000 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 10 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1A102P 500
RS kataloški broj:: 708-3361robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFK1A102P
Capacitance
1000μF
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
80mΩ
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 1000 μF Capacitor 10 V dc, Surface Mount Solder - EEEFC1A102P G
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 10) (bez PDV-a)
Panasonic 1000μF Electrolytic Capacitor 10V dc, Surface Mount - EEEHA1A102P
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Capacitance
1000μF
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Leakage Current
3μA
80mΩ
Dissipation Factor
200%