Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 10 V dc, Surface - EEEFK1A221AP Surface Mount
RS kataloški broj:: 287-491robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFK1A221AP
Capacitance
220μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface
Packaging
Tape
Height
9.5mm
Length
18mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
5000 h
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
FK
Zemlja podrijetla
Malaysia
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo vrećica
Capacitance
220μF
Product Type
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface
Packaging
Tape
Height
9.5mm
Length
18mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
5000 h
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %