Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1C221P 1000
Capacitance
220μF
Packaging
Carrier Tape
Height
6.2mm
Length
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
35.2μA
Equivalent Series Resistance ESR
260mΩ
Dissipation Factor
200%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 220 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1C221AP 1000
FK smt Al electro cap,220uF 16V
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Capacitance
220μF
Packaging
Carrier Tape
Height
6.2mm
Length
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
35.2μA
260mΩ
Dissipation Factor
200%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified