RS kataloški broj:: 747-8970robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFK1E101AP
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
6.2mm
Polarity
Polar
Length
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
340mΩ
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FK Series reels
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 100 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E101AP 1000
Panasonic 100 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder 1000
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
6.2mm
Polarity
Polar
Length
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
3μA
340mΩ
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FK Series reels