Panasonic 22 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E220R 1000
RS kataloški broj:: 708-3403robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFK1E220R
Capacitance
22μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
160mA
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Capacitance
22μF
Product Type
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
160mA
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%