Panasonic 47 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E470P 1000
Capacitance
47μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
11.7μA
Equivalent Series Resistance ESR
360mΩ
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
FK smt Al electro cap,47uF 25V
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
FK smt Al electro cap,47uF 25V
Capacitance
47μF
Product Type
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
11.7μA
360mΩ
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
FK smt Al electro cap,47uF 25V