Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E471AP 500
RS kataloški broj:: 565-752robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFK1E471AP
Capacitance
470μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
160mΩ
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FK High Temperature Reflow Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 470μF Electrolytic Capacitor 10V dc, Surface Mount - EEEFC1A471AP
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 10) (bez PDV-a)
Nichicon 470 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - UWT1E471MNL1GS
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Capacitance
470μF
Product Type
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Leakage Current
3μA
160mΩ
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%