Panasonic 68μF Electrolytic Capacitor 25V dc, Surface Mount - EEEFK1E680AP
RS kataloški broj:: 565-667robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFK1E680AP
Capacitance
68µF
Voltage
25V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
2000h
Equivalent Series Resistance
1.36Ω
Series
FK SMD
Polarised
Tolerance
±20%