Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1H101P 500
Capacitance
100μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
350mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
340mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 100 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEE1HA101UP 500
Cijena na upitEach (On a Reel of 500) (bez PDV-a)
FK smt Al electro cap,100uF 50V
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Panasonic 100μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Surface Mount - EEEHA1H101UP
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Capacitance
100μF
Product Type
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
350mA
Leakage Current
3μA
340mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified