Panasonic 33 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount - EEEFK1H330L
RS kataloški broj:: 262-1495robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFK1H330L
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
33μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Length
6.2mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
195mA
Leakage Current
16.2μA
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
FK
Dissipation Factor
0.1%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo traka
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
33μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Length
6.2mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
195mA
Leakage Current
16.2μA
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
FK
Dissipation Factor
0.1%