RS kataloški broj:: 747-9084robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFK1J4R7R
Capacitance
4.7μF
Product Type
Capacitor
Height
5.8mm
Length
6.5mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
50mA
Series
FK SMD
Dissipation Factor
0.08%
Detalji o proizvodu
FK Series reels
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 4.7 μF Capacitor 63 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1J4R7R 1000
Panasonic 4.7 μF Capacitor 63 V dc, Surface Mount Solder 1000
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Možda će vas zanimati
Capacitance
4.7μF
Product Type
Capacitor
Height
5.8mm
Length
6.5mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
50mA
Series
FK SMD
Dissipation Factor
0.08%
Detalji o proizvodu
FK Series reels