Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1V221AP 500
RS kataloški broj:: 565-611robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFK1V221AP
Capacitance
220μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
160mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FK High Temperature Reflow Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Capacitance
220μF
Product Type
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
3μA
160mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
200%