Panasonic 150 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFTV151XAP 900
RS kataloški broj:: 729-6277robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFTV151XAP
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
150μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
7.7mm
Polarity
Polar
Length
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
52.5μA
Equivalent Series Resistance ESR
160mΩ
Series
FT
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FT High Temperature Reflow Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
150μF
Product Type
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
7.7mm
Polarity
Polar
Length
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
52.5μA
160mΩ
Series
FT
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%