Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEHA1E220P
RS kataloški broj:: 537-0691robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEHA1E220P
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Length
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Series
HA SMD
Ripple Current
55mA
Detalji o proizvodu
HB Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
SMD elec cap 22uF 25V
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
SMD elec cap 22uF 25V
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Length
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Series
HA SMD
Ripple Current
55mA
Detalji o proizvodu
HB Series
SMD elec cap 22uF 25V