Panasonic 4.7 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEHA1E4R7R
Capacitance
4.7μF
Packaging
Tape & Reel
Height
5.4mm
Length
5.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
22mA
Series
HA SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.14%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
HA Series
Panasonic HA Series Type V electrolytic capacitors provide 1000 hours endurance at +105°C.
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 4.7 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1V4R7AR 2000
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Capacitance
4.7μF
Packaging
Tape & Reel
Height
5.4mm
Length
5.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
22mA
Series
HA SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.14%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
HA Series