Panasonic 2.2 μF Capacitor 50 V dc, Surface Solder - EEEHC1H2R2R 2000
RS kataloški broj:: 727-0947robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEHC1H2R2R
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Surface
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.5mm
Package/Case
2000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
3000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
16mA
Series
HC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.12%
Zemlja podrijetla
Japan
Detalji o proizvodu
HC Series
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Surface
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.5mm
Package/Case
2000
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
3000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
16mA
Series
HC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.12%