Panasonic 47 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEETG1H470P G
RS kataloški broj:: 568-733robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEETG1H470P
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Height
10.2mm
Polarity
Polar
Length
10.2mm
Package/Case
G
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
125°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
221mA
Equivalent Series Resistance ESR
0.5Ω
Series
TG
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalji o proizvodu
TG Aluminium Electrolytic Capacitor Series
SMT 125°C
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Height
10.2mm
Polarity
Polar
Length
10.2mm
Package/Case
G
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
125°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
221mA
0.5Ω
Series
TG
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalji o proizvodu
SMT 125°C