Panasonic 47 μF Capacitor 80 V dc, Surface Mount Solder - EEETG1K470UP 500
RS kataloški broj:: 569-051robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEETG1K470UP
Capacitance
47μF
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
90mA
AEC-Q200
Zemlja podrijetla
Japan
Detalji o proizvodu
TG Aluminium Electrolytic Capacitor Series
SMT 125°C
Odaberite vrstu pakiranja
Capacitance
47μF
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
90mA
AEC-Q200
Zemlja podrijetla
Japan
Detalji o proizvodu
SMT 125°C