Panasonic 100 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEETG1V101UP 500
RS kataloški broj:: 568-581robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEETG1V101UP
Capacitance
100μF
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
197mA
Equivalent Series Resistance ESR
500mΩ
SMT 125°C
Odaberite vrstu pakiranja
Capacitance
100μF
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
197mA
500mΩ
SMT 125°C